Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/public/sites/www.drumfanfare-tth.nl/media/widgetkit/widgets/lightbox/lightbox.php on line 49

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/public/sites/www.drumfanfare-tth.nl/media/widgetkit/widgets/lightbox/lightbox.php on line 49

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/public/sites/www.drumfanfare-tth.nl/media/widgetkit/widgets/lightbox/lightbox.php on line 49

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/public/sites/www.drumfanfare-tth.nl/media/widgetkit/widgets/lightbox/lightbox.php on line 49

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/public/sites/www.drumfanfare-tth.nl/media/widgetkit/widgets/lightbox/lightbox.php on line 49

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/public/sites/www.drumfanfare-tth.nl/media/widgetkit/widgets/lightbox/lightbox.php on line 49
Drumfanfare TTH - Drumfanfare TTH zoekt nieuwe tambour-maître

Drumfanfare TTH zoekt nieuwe tambour-maîtreKan je overtuigend voor een korps staan? Ben je muzikaal? Niet bang om beslissingen te nemen? Ben je zelfverzekerd en hou je van een uitdaging? Dan ben jij misschien wel de nieuwe tambour-maitre van Drumfanfare TTH uit Hazerswoude.

Wat biedt Drumfanfare TTH je?
Een kans om een enthousiaste club met veel jonge leden te leiden tijdens optredens. We hebben een goede balans gevonden tussen gezelligheid (belangrijk) en presteren op het gebied van muziek, exercitie en show (daar doen we het voor). Met onze veertig actief spelende leden en een kundig instructieteam staan we voor een mooi jaar waarin niet alleen onze nieuwe taptoeshow in première gaat, maar we ook volledig nieuwe uniformen krijgen. Na een jaar met wat uitdagingen in de bezetting zijn we helemaal terug om weer mooie straatoptredens te doen. Zeg nu zelf, een mooier moment om in te stappen is er bijna niet!

Wat verwachten we van onze nieuwe tambour-maître?
Onze huidige tambour-maître heeft meer dan 25 jaar voor het korps gestaan, dus het zal ook voor ons best even wennen zijn. We zoeken iemand die het korps kan leiden tijdens optredens. Dat betekent verantwoordelijkheid voor het goed verlopen van een optreden, denk aan plannen hoe laat het korps klaar moet staan en vooraf warmspelen. Tijdens het optreden neem je beslissingen en ben je een leider. Een leider die tijdens een optreden muzikale keuzes maakt en strak exerceert. Je mag ook best een beetje persoonlijkheid hebben: je geeft het goede voorbeeld voor de muzikanten en bent ook een beetje het uithangbord van het korps. Naast de optredens ben je echt een onderdeel van het korps en de vereniging (fijn als je ook een instrument bespeelt), maar ben je ook een sparring partner van het bestuur. We snappen best dat niet iedereen die een tambour-maître kan of wil zijn hier ook ervaring mee heeft. Dit is dus niet per se nodig. Als wij en jij denken dat je deze rol in ons korps kan vervullen, geven we je de ruimte en de ondersteuning (door ons instructieteam) om dit te leren en hiermee ervaring op te doen. Bovendien hebben we een tweede tambour-maître die deze functie gewoon blijft vervullen.

Interesse, wat moet je doen?
Je kunt twee dingen doen, neem (ook voor vragen) contact op met Chris Zintel via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., je kunt ook bellen op 06-52666987. Of kom eens langs op een repetitieavond om geheel vrijblijvend kennis te maken met ons korps. Wacht niet te lang met reageren, want als we eenmaal de juiste man/vrouw gevonden hebben gaan we daarmee aan de slag!

Oefenlocatie

  • Landvliethal | Hazerswoude-Dorp
    Sportparklaan 13, 2391 AX

Oefenavond

  • Vrijdag 18.45 tot 21.30 uur

Volg ons